معرفی سبدگردان مانی

معرفی سبدگردان مانی

معرفی سبدگردان مانی

شرکت سبدگردان مانی (سهامی خاص) با سرمایه 20 میلیارد ریال در تاریخ 1398/04/17 تحت شماره 543732 و شناسه ملی 14008452989 درتهران به صورت شرکت سهامی خاص به ثبت رسیده است همچنین این شرکت با هدف اصلی مدیریت سرمایه و دارایی در تاریخ 1398/04/31 با شماره 11656 در فهرست نهادهای مالی تحت نظارت سازمان بورس اوراق بهادار تهران قرار گرفته است .
مالکیت 99 درصد این شرکت در اختیار شرکت توسعه سرمایه آرمان گوهر ایرانیان (سهامی خاص) می باشد . این شرکت به شناسه ملی 10320439335 در تاریخ 1398/10/13 به صورت سهامی خاص تاسیس شده و طی شماره 393621 در اداره ثبت شرکت ها و موسسات غیر تجاری تهران به ثبت رسیده است که به عنوان شریک عمده سبدگردان شناسایی می گردد.

آشنایی با تیم سبد گردان مانی

ما یک گروه تحلیلگر بازار سرمایه با شبکه بزرگی از مدیران سرمایه گذاری و حرفه ای های بازار مالی هستیم که هم اکنون با بیش از 100 نهاد مستقل مالی و افراد خبره بازار در سراسر کشور ارتباط نزدیکی داریم و باور داریم که راهکارهای بهتر، موثرتر و انعطاف پذیر تری برای سرمایه گذاران و اعضای خانواده آنها وجود دارد تا آینده ی مالی آنها را تامین و رویاهایشان را تحقق نماید.
ما به ارائه شیوه های نو، جامع، شفاف و مبتنی بر شواهد اعتقاد داریم.
معتقدیم هر سرمایه گذاری دارای خصوصیات منحصر به فرد بوده و نیاز به سفارشی سازی راه حل های جامع مدیریت ثروت و دارایی دارد.
معتقدیم که انتخاب بهترین کارها و انجام درست آن ها باید بصورت یکسان انجام شود.
اصول و رویکرد ما در مقایسه با بسیاری از فعالان صنعت خدمات مالی که تحت نظارت سازمان بورس اوراق بهادار نیستند و بازی های بازار سهام و منافع خود را بر منافع مشتریان ترجیح میدهند متفاوت است.
معتقدیم که اولویت دادن به منافع مشتریان ضامن موفقیت و تداوم فعالیتهای ماست.
ما معتقدیم مشتریان به هدایت نیاز دارند تا رشد کنند، پول بیشتری بدست آورند و زندگی طولانی و با کیفیت بهتر داشته باشند.
به سابقه وتجربه تیم مدیران ما نگاه کنید. قطعاً اطمینان خواهید یافت که این گروه از زبده ترین و خبرگان بازارمالی گرد هم جمع شده اند تا به شما نوید بهترین روزها را بدهند. مفتخریم که معتمد سازمان بورس اوراق بهادار در زمینه سبدگردانی هستیم.
در دنیای حرفه ای ما، هر تصمیمی بر پایه دو عنصر است: تحلیل دقیق و منفعت مشتریان .

تمایز  سبدگردان مانی

آنچه ما را متفاوت کرده را باید از مشتریان ما پرس و جو کنید . به احتمال زیاد چند موضوع جالب را خواهید شنید.
در ابتدا لیست مزیتهای ما، احساس اعتماد و ارزش سازی است. بر خلاف بسیاری از کسانی که در صنعت خدمات مالی هستند، ما استانداردهای اخلاقی و استانداردهای سرمایه گذاری مشخصی داریم.
واقعیت این است که سبدگردان مانی به “خوردن دست پخت خودش اعتقاد دارد”.
ما به مشتریان خود آن چیزی را توصیه می کنیم که به خانواده مان توصیه می کنیم: سرمایه گذاری در جاهایی که تنوع زیاد، هزینه های پایین و سطوح ریسک مناسب را فراهم می کند.
تحقیقات گسترده ای که توسط پژوهشگران انجام شده نشان میدهد که این کار موثرترین راه برای خلق ثروت است.
رویکرد ما – آنچه که ما آنرا”علم سرمایه گذاری” می نامیم- این است که ترکیبی از تحلیل تکنیکال و فاندامنتال با تحقیق و تحلیل دقیق از چرخه های رونق و رکود میتواند به پاداش و سود سرمایه گذاری بیانجامد. ما با ترکیبی از هنر مدیریت سرمایه و شناسایی ریسک ها، روش منحصر بفردی را در کمیته ای مرکب از خبرگان مالی و اقتصادی داریم که الگوریتم های معاملاتی بهینه را ایجاد میکنند.
یکی از وجوه متمایز شیوه ما، خلق احساس اعتمادی است که به مشتریان میدهیم. زمانی که آنها می دانند که یک برنامه مدیریت دارایی در بازار سرمایه با روحیات و خصوصیاتشان طرح ریزی شده است که رشد و ارتقای جنبه های مالی زندگی را به ارمغان خواهد داشت آرامش روانی بر آنها حاکم خواهد شد. این همان چیزی است که ما در مورد «مدیریت دارایی در بازار سرمایه» ارائه می کنیم – یک رویکرد جامع و همه جانبه با درک مولفه های حیاتی از جمله سلامت مالی، افزایش توان مالی خانواده ها برای خانواده و تحقق رویاهایی که از آینده متصورند.
در نهایت، آنچه که ما را از همه جدا می کند، چیزی است که ما را با هم متحد می کند: اشتیاق برای موفقیت، افتخار به شفافیت و خلق مشترک منافع.

خدمات سبدگردان مانی

شرکت سبدگردان مانی( سهامی خاص) فقط یک هدف بسیار ساده دارد: ارائه اطمینان، آرامش خاطر و شب های آرام به سرمایه گذارانی که با داشتن یک برنامه سفارشی و منحصر بفرد همه جنبه های مالی زندگی خود را پوشش میدهند. ما ابتدا با یک رابطه رو در رو شروع می کنیم. کارشناسان خبره و مستقل ما با استفاده از شیوه های بدیع و علمی مهمترین اهداف، خواسته ها و نیازهای مشتریان را می شناسند. این دانش عمیق مبنایی برای ایجاد برنامه سفارشی طرح انفرادی و منحصر بفرد برای هر مشتری است.هنگامی که ما فهمیدیم که مشتری چه می خواهد روی موثرترین راه برای رسیدن به آن تمرکز می کنیم. این جایی است که “علم سرمایه گذاری” نقش اصلی را بازی می شود. در قلب رویکرد ما، سالها تجربه، تحقیق و شواهد مالی وجود دارد و توسط همکاران حرفه ای ارائه خواهد شد و نتیجتاً بهترین راه برای ایجاد ثروت با خصوصیات هر مشتری تهیه میشود.
با سرمایه گذاری در صندوق های سرمایه گذاری ارزان و متنوع و تنها با مدیریت ریسک هایی که ضروری و مناسب هستند، مشتریان ما قادر به کسب بازدهی بسیار مناسب و فراتر از بسیاری از بازارها خواهند بود.
خواهید دید که سبدگردان مانی دنبال پیدا کردن سوزن در انبارکاه نیست . این شعار ما ست که بهترین راه برای ثروت آفرینی آمادگی لازم برای مواجه با تغییرات است. ما مخاطرات بزرگ را مدیریت میکنیم و به مسایل بی اهمیت نمی پردازیم.البته مدیریت سرمایه گذاری تنها بخشی از تصویر ایده های ماست. مشتریان ما میتوانند با تجربه طولانی و تخصص ما، برنامه های پس انداز ، تامین مالی ، مدیریت ریسک و خدمات دیگر را استفاده کنند تا آینده ای روشن و پر رونق را برای خود خلق کنند.
در نهایت، آنچه که ما برای مشتریان خود ارائه می دهیم، آزادی و رهایی( از ابهام، دلهره و نا اطمینانی )است . آزادی و رهایی از اخبار شبانه روزی در محیط پر هیاهو و متلاطم. بجای اینکه خود را درگیر پس انداز و ثروت اندوزی کنید ما بجای شما برنامه میدهیم،مدیریت مالی انجام میدهیم و سرمایه شما را بصورت اقتصادی اداره میکنیم.کافی است که شما به سلامت خانوادگی،آرزوها و رویاهاتان فکر کنید و به آنها بپردازید و بدون پرداخت هزینه های گزاف از خدمات ما استفاده کنید.

عناوین خدماتی

در راستای ماده 29 دستورالعمل تاسیس و فعالیت سبدگردانی، کل درآمد شرکت سبدگردان مانی، شامل خدمات سبدگردانی سبدهای اختصاصی مشتریان و درآمدهای کارمزد تصدی سمت مدیر صندوق های تحت مدیریت می‌باشد که صندوق های مذکور صندوق سرمایه گذاری ثابت مانی، صندوق سرمایه گذاری جاویدان سهام مانی و صندوق سرمایه گذاری اختصاصی بازارگردانی پاینده می باشد. طبق آخرین صورتهای مالی ترکیب درآمدهای شرکت سبدگردان مانی در ۵ سال اخیر به شرح جدول زیر بوده است:

 

سال ۱۴۰۲ ۱۴۰۱ ۱۴۰۰ ۱۳۹۹ ۱۳۹۸
خدمات سبدگردانی ۵۵٪ ۶۱٪ ۱۰۰٪ ۱۰۰٪ ۱۰۰٪
کارمزد مدیریت صندوق ۴۵٪ ۳۹٪ ۰٪ ۰٪ ۰٪

 

اهم منابع اطلاعاتی که سبدگردان برای کسب اطلاعات مورد نیاز خود به آنها متکی است شامل تارنمای بازار بورس اوراق بهادار تهران, سامانه جامع اطلاع رسانی ناشران (کدال), تارنمای بورس کالا ایران, تارنمای بانک مرکزی ایران و سایر منابع معتبر اقتصادی می باشد.

خانهمشاورهبازده سبدمشتریان