ادامه روند نزولی تولید فولاد آلمان در ماه جولای


آمارهای رسمی نشان می دهد تولید فولاد خام آلمان بزرگترین اقتصاد منطقه یورو برای چهارمین ماه متوالی کاهش داشته است.به گزارش پلاتس، فدراسیون فولاد آلمان در تازه ترین گزارش خود اعلام کرد: تولید فولاد خام در ماه جولای برای چهارمین ماه متوالی با کاهش روبرو شده و به سطحی رسیده است که آخرین بار در بحران مالی 2008 رسیده بود.

بر اساس این گزارش تولید فولاد خام آلمان در ماه جولای با 24.7 درصد کاهش نسبت به سال قبل به 2.4 میلیون تن رسیده است.تولید فولاد آلمان نسبت به ماه قبل نیز 2.1 درصد کاهش داشته است. تولید فولاد این کشور طی ماه های ژانویه تا جولای نیز 16.9 درصد کاهش داشته و به 19.9 میلیون تن رسیده است. 

در حالی که کارخانه های تولید فولاد آلمان در ماه جولای معمولا عملیات تعمیر و نگهداری را انجام می دهند، تولید فولاد خام با استفاده از کوره های انفجاری 29 درصد نسبت به سال قبل کاهش داشته و به 1.7 میلیون تن رسیده است. تولید فولاد با استفاده از کوره های قوس الکتریکی نیز با 13.1 درصد کاهش به 758 هزار تن رسیده است.

Thyssenkrupp بزرگترین تولیدکننده فولاد آلمان پیش بینی کرده است که امسال تنها 9 میلیون تن تولید خواهد داشت. این شرکت به طور معمول هر سال 11 میلیون تن تولید دارد. کاهش تقاضا از سوی صنعت خودروسازی مهمترین عامل افت تولید این شرکت به شمار می رود.

بدون نظر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

خانهمشاورهبازده سبدمشتریان