اطلاعات حاصل از برگزاری کنفرانس اطلاع رسانی شرکت بهنوش ایران


بر اساس آخرین ارزیابی بازار، سهم بهنوش از کل بازار ماءالشعیر حدود 34% می باشد. سهم بازار دوغ شرکت بهنوش از سایر محصولات پایین تر بوده و با برنامه تبلیغات در نظر گرفته شده، سهم بازار این محصول افزایش خواهد یافت.

 

شکر و ظروف بیشترین سهم از مواد اولیه شرکت را به خود اختصاص می دهند؛ بخشی از نیاز شرکت بهنوش از طریق تخصیص سهمیه شکر با نرخ مصوب خریداری می گردد و بخشی از طریق خرید از بازار آزاد صورت می گیرد. مواد اصلی بخشی از ظروف شامل رزین بوده که از طریق تخصیص سهمیه و بر اساس سهمیه تخصیصی از وزارت صمت صورت می گیرد و بخشی از آن از طریق خرید آزاد انجام می شود، ضمن اینکه ظروف شیشه کلا از طریق بازار آزاد و بر اساس نرخ رقابتی از کارخانه های تولیدی خریداری می گردد.

 

با عنایت به اینکه از ابتدای اجرای قانون موسوم به عوارض نوشابه های گازدار تا پایان سال 1393 برابر حکم دادگاه تجدید نظر نوشابه های تولیدی شرکت از نوع ماءالشعیر، جزء نوشابه گازدار محسوب نمی شود، لذا برابر نظر دادگاه تجدید نظر تولیدات ماءالشعیر مشمول عوارض نوشابه های گازدار نمی باشد، لذا لزومی برای در نظر گرفتن حساب ذخیره مالیات نوشابه های گازدار باقی نمانده و در صورت مطالبه عوارض جهت سنوات اخیر برابر سوابق و روشهای موجود اقدام لازم صورت خواهد گرفت.

 

حکم اجرای احکام در خصوص تخلیه ساختمان استیجاری عظیم خودرو در تاریخ 1399/09/09 به نفع شرکت بهنوش صادر گردیده است و در اجرای حکم و مراحل تحویل و سپس تخلیه ساختمان می باشد و شرکت قصد دارد در آینده نسبت به اجاره دادن ساختمان اقدام نماید.

مورد تایید

بدون نظر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

خانهمشاورهبازده سبدمشتریان