تازه ترین آمارهای رسمی نشان می دهد واردات متانول آمریکا در ماه نوامبر 2020 نسبت به ماه قبل از آن بیش از 79 درصد رشد داشته است.به گزارش پلاتس، کمیسیون تجارت بین المللی آمریکا اعلام کرد: واردات متانول در ماه نوامبر 2020 در مقایسه با ماه قبل 79 درصد افزایش داشته است.

بر اساس این گزارش آمریکا در این مدت 69828 گالن متانول وارد کرده است. این رقم در ماه اکتبر به 39030 گالن رسیده بود.گمانه زنی های درباره وقوع حداقل 2 طوفان سهمگین در مناطقی که تاسیسات تولید متانول در آن واقع شده و احتمال کاهش تولید و عرضه، تاثیر زیادی بر رشد واردات متانول در ماه نوامبر داشته است.

علاوه بر این کاهش تولید در ماه های سپتامبر و اکتبر نیز تاثیر زیادی بر افت چشمگیر ذخایر متانول در آمریکا داشته است. این مساله موجب شده تا قیمت متانول در بازار آمریکا با افزایش فزاینده ای روبرو شود.

ترینیداد و توباگو بیشترین صادرات متانول به آمریکا را در ماه نوامبر داشته و بیش از 30408 گالن به آمریکا صادرات داشته است که نسبت به ماه 11610 گالن افزایش داشته است.افزایش تولید متانول در ترینیداد و توباگو طی ماه نوامبر عامل مهمی در رشد صادرات این کشور بوده است.

آمریکا در ماه نوامبر 14692 گالن متانول نیز از گینه استوایی وارد کرده است. واردات متانول آمریکا از نروژ نیز به 5671 گالن رسیده است. آمریکا در این مدت 3419 گالن متانول نیز از عربستان سعودی وارد کرده و واردات از کانادا نیز به 3165 گالن رسیده است.

بدون نظر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

خانهمشاورهبازده سبدمشتریان