خرید مقادیر زیاد بیلت توسط چین

صادرات بیلت


منابع آگاه اعلام کردند خریداران چینی خرید بیلت را از فروشندگان خارجی مجددا از سر گرفته اند و خرید مقادیر زیاد بیلت توسط چین صورت گرفته است. به گزارش پلاتز، منابع آگاه فاش کردند که خریداران چینی که انتظار رشد فزاینده تقاضا در ماه های می و ژوئن را دارند، خرید مقادیر زیادی از محموله های بیلت از اندونزی روسیه و هند را از سر گرفته اند. این محموله ها قرار است در ماه آوریل بارگیری و ارسال شود.

بر اساس این گزارش 2 تاجر در شرق چین اعلام کردند که تقاضای داخلی بیلت در ماه های می و ژوئن به شدت رو به افزایش خواهد بود. کاهش ارزش روپیه و روبل نیز موجب شده است تا فروشندگان هندی و روسی قدرت رقابت بسیار زیادی نسبت به سایر رقبا برای فروش بیلت و کالا های اقتصادی به چین داشته باشند.

خرید مقادیر زیاد بیلت توسط چین | 60 هزار تن

خرید بیلت توسط چین

چند منبع تجاری تایید کردند که 2 قرارداد با شرکت جی اس پی ال هند برای خریداری 60 هزار تن بیلت با قیمت پایه 400 دلار در هر تن نهایی شده و این محموله اوایل می تحویل خواهد شد. یک قرارداد 30 هزار تنی با قیمت پایه 400 دلار در هر تن نیز با شرکت روسی EVRAZ نهایی شده است.

دو منبع تجاری چینی نیز گفتند: هفته گذشته یک قرارداد 40 هزار تنی برای خرید بیلت روسیه به قیمت پایه 404 دلار در هر تن نهایی شد. سه قرارداد مجموعا 60 هزار تن برای خریداری بیلت از شرکت Dexin  اندونزی نیز نهایی شده و قیمت پایه آن 407-408 دلار برای هر تن بوده است.

برخی تجار بر این باورند که قیمت بیلت طی هفته آینده با کاهش بیشتری روبرو خواهد شد چرا که قیمت پیشنهادی هند پایین تر خواهد آمد. یک تاجر مستقر در سنگاپور گفت: قیمت هفته آینده به 370 دلار در هر تن برای بیلت هند خواهد رسید بنابر این قیمت بیلت برای تحویل به چین طی هفته آینده به کمتر از 390 دلار می رسد.

بدون نظر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

خانهمشاورهبازده سبدمشتریان