قیمت اتریوم با افزایش چشمگیر به بیش از 4100 دلار رسید


قیمت رمز ارز اتریوم در مبادلات امروز دوشنبه بازارهای بین المللی با افزایش چشمگیری روبرو شد و توانست سطح مقاومتی 4000 دلاری را با قدرت بشکند.


رویترز گزارش داد: افزایش فزاینده قیمت ارز مجازی اتریوم موجب شد تا قیمت سایر ارزهای مجازی مثل بیت کوین و دوج کوین نیز با افزایش مواجه گردد.بر اساس این گزارش قیمت بیت کوین نیز به بالاترین سطح خود در 3 هفته اخیر رسیده و قیمت دوج کوین نیز پس از افت شدید روزهای اخیر، با افزایش روبرو شده است.قیمت اتریوم امروز با 6 درصد افزایش به بیش از 4119 دلار رسیده است. قیمت بیت کوین نیز از مرز 59600 دلار گذشته است.

این گزارش نشان می دهد قیمت بیت کوین از ابتدای امسال تاکنون دو برابر، اتریوم 5 برابر و دوج کوین 100 برابر شده است.
ارزش بازار اتریوم هم اکنون به بیش از 477 میلیارد دلار رسیده است، این رقم برای بیت کوین به بیش از 1.1 تریلیون دلار و برای دوج کوین نیز به 69 میلیارد دلار رسیده است.
اتریوم یک ارز مجازی و دیجیتال است که معاملات و مبادلات مالی در چارچوب بلاکچین اتریوم را تسهیل می کند.
بلومبرگ پیش از این به نقل از منابع آگاه اعلام کرد که بانک سرمایه گذاری اروپا قصد دارد 100 میلیون یورو اوراق قرضه دیجیتال را به فروش برساند.
دانی کیم استراتژیست ارشد اقتصادی موسسه SFOX در این باره گفت: گزارش های مربوط به فروش اوراق قرضه بانک سرمایه گذاری اروپا موجب تشدید تمایل سرمایه گذاران برای خرید این ارز مجازی شده است. البته کاهش عرضه اتریوم در بازار نیز تاثیر زیادی بر افزایش قیمت آن داشته است. میزان عرضه اتریوم در بازار به پایین ترین سطح خود در یک سال اخیر رسیده است.
تحلیلگران بر این باورند که تقاضا برای اتریوم نیز به طور چشمگیری افزایش یافته و سرمایه گذاران از این ارز برای خرید آثار هنری یا زمین استفاده می کنند.
انتهای پیام /

بدون نظر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

خانهمشاورهبازده سبدمشتریان