تولید نفت آمریکا به پایین ترین سطح از 2017 رسید


تازه ترین آمارهای اداره اطلاعات انرژی آمریکا نشان می دهد تولید نفت این کشور در ماه فوریه به پایین ترین سطح خود از اکتبر 2017 رسیده است.به گزارش رویترز، اداره اطلاعات انرژی آمریکا اعلام کرد: تولید نفت ایالات متحده در ماه فوریه با 1.197 میلیون بشکه کاهش به کمتر از 9.862 میلیون بشکه در روز رسیده که این پایین ترین رقم از اکتبر 2017 میلادی بوده است.

بر اساس این گزارش تولید نفت در ایالت های مهم و کلیدی داکوتای شمالی و تگزاس و همین طور خلیج مکزیک با کاهش روبرو شده است.این برای نخستین بار از ژانویه 2018 میلادی است که تولید نفت آمریکا به کمتر از 10 میلیون بشکه در روز رسیده است. آمارهای اداره اطلاعات انرژی آمریکا نشان می دهد تولید گاز طبیعی در این کشور نیز در ماه فوریه با افت 7.8 میلیارد فوت مکعب در روز روبرو شده و به 94.8 میلیارد فوت مکعب در روز رسیده است، که این بیشترین افت ماهانه تولید گاز آمریکا به شمار می رود. 

+

شرایط نامساعد آب و هوایی عامل اصلی افت شدید تولید گاز در آمریکا طی ماه فوریه به شمار می رود. تولید گاز در آمریکا در دسامبر 2019 میلادی به بالاترین سطح خود یعنی 107.1 میلیارد فوت مکعب در روز رسیده است.

بدون نظر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

خانهمشاورهبازده سبدمشتریان