نکات مهم کنفرانس اطلاع رسانی شرکت ملی صنایع مس ایران


کنفرانس شرکت ملی صنایع مس ایران

نکات مهم کنفرانس اطلاع رسانی شرکت ملی صنایع مس ایران : قیمت تمام شده کاتد شرکت ملی صنایع مس ایران در حال حاضر 2،945 دلار بر تن می باشد . در حالی که در کشور های پیشرفته 2،900 و سایر کشور ها تا 4،000 دلار متغیر هستند . در تصویر بالا می توانید تحلیل کدال فروش ماهیانه شرکت ملی صنایع مس ایران را مشاهده نمایید.

پروژه انتقال آب خلیج فارس

پروژه آب رسانی به شرکت از خلیج فارس تا پایان سال 98 از پیشرفت 75 درصدی برخوردار است و فاز اول آن در شهریور ماه سال 1399 به بهره برداری خواهد رسید . 

حقوق و عوارض دولتی جهت فروش محصولات کاتد و کنستانتره 

حقوق و عوارض دولتی بر فروش کنستانتره مس مازاد بر مصرف و فروش کاتد تولیدی لیچینگ به ترتیب در سالهای 97 , 98 10 , 5 درصد بوده است که تغییری نداشته است تنها نرخ حقوق و عوارض دولتی فروش کاتد تولیدی پالایشگاه از 12درصد در سال 97 به 9 درصد در سال 98 کاهش یافته است . 

اثرات ویروس کرونا بر بازار جهانی

اثرات ویروس کرونا بر بازار و داد و ستدها منجر به تغییر در پیش بینی قیمتها شده است قیمت مس با اثرات کرونا بر بازار برای سال شمسی 99 توسط ده موسسه و بانک معتبر دنیا 5،523 دلار بر تن پیش بینی شده است که قبل از از ورود کرونا حدود 6،144 دلار بر تن پیش بینی شده بود .

فروش فروردین 

فروش فروردین ماه نسبت به عملکرد فروردین گذشته بیش از 60% افزایش داشته است همچنین مقدار 10،820 تن کاتد و 160تن سولفور مولیبدن مجموعاً به مبلغ 765 میلیارد تومان بدلیل عدم بارگیری در فروش فروردین ماه ثبت حسابداری نشده است و در ماه آینده لحاظ خواهد شد .

بدون نظر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

خانهمشاورهبازده سبدمشتریان