خلاصه افشائیات شرکت فجر انرژی خلیج فارس در تاریخ 99/02/16


افشائیات شرکت فجر انرژی خلیج فارس

افشائیات شرکت فجر انرژی خلیج فارس

شرکت فجر انرژی خلیج فارس (پتروشیمی فجر سابق) از سال 1382 تا کنون تامین یوتیلیتی شرکتهای مستقر در منطقه ویژه اقتصادی بندر امام خمینی را به عهده دارد . طی افشائیات از این شرکت، در این مسیر به منظور افزایش سود آوری و رضایت ذینفعان جهت کسب سهم بیشتری از بازار هدف ، نسبت به فروش برق مازاد بر مصرف شرکتهای مستقر در منطقه ویژه به کشورهای همسایه اقدام می نماید.

افشائیات شرکت فجر انرژی خلیج فارس

انرژی برق حساس ترین محصول مجتمع فجر انرژی خلیج فارس است؛ واحد های نیروگاهی فجر شامل سه بخش عمده تولید برق و بخار است که انرژی مورد نیاز واحد های فرایندی منطقه ویژه اقتصادی پتروشیمی و واحدهای داخلی فجر را تامین می‌کند.سوخت  اصلی این نیروگاه‌ها گاز طبیعی بوده و از گازوئیل به عنوان سوخت پشتیبان استفاده می‌شود. بخش نیروگاه برق و بخار فجر در دو ناحیه یک و دو احداث شده‌اند که نیروگاه برق با 11 واحد توربین گازی در مجموع 1147 مگاوات برق در ساعت تولید می‌کند. سایر محصولات شرکت مطابق تصویر می باشد .

مطابق با افشائیات مورخ 99/02/16 منتشر شده در سامانه کدال ، نرخهای اعمال شده در صورتهای مالی نه ماهه منتهی به 1398/09/30 و همچنین گزارشات فعالیت ماهانه تولید و فروش سه ماهه چهارم سال 1398 بصورت علی الحساب و براساس نرخ های ابلاغی سال 1397 محاسبه و اعمال گردیده است و نرخهای جدید ابلاغی شرکت ملی صنایع پتروشیمی فجر نسبت به نرخ های سال 1397 بطور متوسط 37.5 درصد افزایش یافته است که اثر نرخهای  ابلاغی جدید بر سود و زیان سال 1398 محاسبه و اطلاع رسانی خواهد شد . 

بدون نظر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

خانهمشاورهبازده سبدمشتریان