خبر مهم برای بازار جهانی پی وی سی: افت شدید صادرات کره جنوبی در ماه می


تازه ترین آمارهای رسمی گمرک کره جنوبی نشان می دهد صادرات پی وی سی این کشور در ماه می با افت 35.9 درصدی نسبت به ماه قبل از آن روبرو شده است.

به گزارش پلاتس، آمارهای گمرک کره جنوبی نشان می دهد صادرات پی وی سی در ماه می نسبت به ماه قبل از آن بیش از 35.9 درصد کاهش داشته که افت چشمگیر تقاضای هند عامل اصلی این مساله بوده است.

بر اساس این گزارش صادرات پی وی سی کره جنوبی در ماه می به کمتر از 23842 تن رسیده که پایین ترین رقم طی سال های اخیر به شمار می رود.

این گزارش افزود: صادرات پی وی سی کره جنوبی به هند در ماه می با 66 درصد کاهش نسبت به آوریل به کمتر از 6636 تن رسیده است.

منابع آگاه بازار پیش بینی می کنند که افت تقاضا موجب خواهد شد تا صادرات پی وی سی کره جنوبی طی ماه های آینده نیز روند نزولی داشته باشد.

پیش بینی می شود قیمت پیشنهادی برای عرضه پی وی سی در بازار آسیا در ماه جولای نسبت به ژوئن 100 دلار در هر تن کاهش داشته باشد که این مساله نشانگر افت شدید تقاضا در بازار است.

منابع بازار اعلام کردند: قیمت هر تن پی وی سی برای تحویل در هند در ماه ژوئن به 1520 دلار رسیده که این رقم نسبت به ماه می 150 دلار کاهش داشته است.

اعمال تدابیر قرنطینه ای در شهرهای مختلف هند تاثیر زیادی بر افت تقاضای پی وی سی داشته است. این در حالی است که قیمت هر تن پی وی سی در هند در اواخر ماه مارس به بیش از 1670 دلار رسیده بود.

انتهای پیام /

 

بدون نظر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

خانهمشاورهبازده سبدمشتریان